Dr. Yasemin SavaşKaliteli Yaşam bizler için; sağlıklı ve gençliği uzun süre koruyarak, her günü mutluluk ve keyifle karşılayabilmek demek. Bu yaşam tarzı, genlerimiz ve çevresel faktörler kadar bunu isteyip uygulamamıza bağlı. Kliniğimizde; yaşam kalitenizi artıracak işlem ve tedavileri bilimin ve tıp etiğinin çerçevesinde uygulamaktayız. Hedefimiz, yolumuzun kesiştiği herkesin kendisinden memnun, yaşının iyisi bireyler olmasında pay sahibi olmak.

Yaşlanmaya bağlı hasarların yaşam kalitemizi bozmasına engel olmak ve bireylere hayatlarının tüm evrelerinde kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürmeleri için gereken bilimsel ve tıbbi desteği sağlamak amacıyla Kliniğimiz' de beden ve yüz güzelliğinizi şekillendirecek etkin uygulamalarla ideal sonuçlar elde edilmektedir.

Yüz güzelliği için;
Cilt bakımları, akne tedavisi, peeling, botoks, botoks ile kırışıklık tedavisi, botoks ile gülüş estetiği , kırışıklık tedavileri, cilt gençleştirme, dolgu, leke tedavisi, odaklı ultrason, iple yüz askılama, iple yüz germe, radyofrekans, iğneli radyofrekans, gençlik aşısı, nem aşısı, prp, oksijen terapi, somon DNA, mezolifting, maske uygulamaları, el gençleştirme, ameliyatsız göz kapağı estetiği, saçlı deri bakımı, saç mezoterapisi, kök hücre ile saç tedavisi uygulamaları.

Vücut güzelliği için;
Selülit, sarkmalar, çatlak ve lokal yağlanmalarda radyofrekans, buzlu şoklu lipoliz, ozonterapi, elektroterapi, beslenme ve diyet danışmanlığı, infrasonic liposuction, pressoterapi, mezoterapi, kılcal damar tedavisi, fokuslu ultrason, lazer epilasyon, genital bölge estetiği ve gıda intoleransı testi uygulamaları yapılmaktadır.

Yapılan uygulamalar vücudunuz ve yüzünüzün mevcut yapısının kalitesinin artıracak, gençliğini koruyacak ve estetik bir görünüm almasına yardımcı olacaktır. Ben, estetisyenlerimiz ve tüm ekibim, kliniğimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Sevgilerimizle,
Dr. Yasemin Savaş