Kraliyet cilt bakımı hyaluronik asid içerikli lüks ve seçkin anti-aging cilt bakımı tedavisidir. Kraliyet bakımında hyalüronik asit içeriği ile cilt doyurucu bir şekilde nemlendirilir.

Ayrıca, diğer bileşenlerin geçişini artırır, cilt görünümünün gençleşmesine, kırışıklıklarda azalmaya, cilt tonunu düzenlemeye, cildin ışıltılı görünmesine, cilt esnekliğinde gelişmeye, cilt kızarıklarında azalmalara yardımcı olur.

Sadece estetik açıdan değil, sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklıklar ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi bakımından çok faydalıdır. Aksi takdirde UV ışınları, makyaj, serbest radikaller, sigara, stres, hava değişimleri ve yanlış beslenme cildimizi olumsuz yönde etkiler ve genç yaşta olmamıza rağmen yorgun ve solgun görünmemize neden olur.

Kraliyet bakımda ilk uygulamadan sonra gözle görülebilir etkiler elde edilir. Cildin güzel ve sağlıklı kalmasını sağlamak için idealdir.

Enjeksiyona gerek kalmadan mezoterapi uygulaması kadar etkilidir. Sadece dört veya beş uygulama sonunda elde edilen sonuçlar enjeksiyon gerektirecek uygulamalar ile karşılaştırılabilecek durumdadır!

Karaliyet cilt bakımı yaklaşık 1-1,5 saat sürer. Uygulamadan sonra cildiniz daha yenilenmiş, daha genç ve toparlanmış hale gelir, sebum üretimi normalleşir. Cildin doğal bağışıklık sistemi, zararlı ortam faktörlerinden kendini koruyabilecek hale gelir ve cilt hücreleri yeniden bütünlük kazanır.
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Her girişimsel işlem risk taşır. Sonuçlar kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Her hastada aynı sonuç elde edilemeyebilir. Erken dönem sonuçları yanıltıcı olabilir. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.