Kraliyet Cilt Bakımı

» CİLT BAKIMLARI

Kraliyet Cilt BakımıKraliyet cilt bakımı hyaluronik asid içerikli lüks ve seçkin anti-aging cilt bakımı tedavisidir. Kraliyet bakımında hyalüronik asit içeriği ile cilt doyurucu bir şekilde nemlendirilir. Ayrıca, diğer bileşenlerin geçişini artırır, cilt görünümünün gençleşmesine, kırışıklıklarda azalmaya, cilt tonunu düzenlemeye, cildin ışıltılı görünmesine, cilt esnekliğinde gelişmeye, cilt kızarıklarında azalmalara yardımcı olur.

Kraliyet bakımda ilk uygulamadan sonra gözle görülebilir etkiler elde edilir. Cildin güzel ve sağlıklı kalmasını sağlamak için idealdir.

Enjek¬siyona gerek kalmadan mezoterapi uygulaması kadar etkilidir. Sadece dört veya beş uygulama sonunda elde edilen sonuçlar enjeksiyon gerektirecek uygulamalar ile karşılaştırılabilecek durumdadır!

Uygulamadan sonra cildiniz daha yenilenmiş, daha genç ve toparlanmış hale gelir, sebum üretimi normalleşir. Cildin doğal bağışıklık sistemi, zararlı ortam faktörlerinden kendini koruyabi¬lecek hale gelir ve cilt hücreleri yeniden bütünlük kazanır.