Radyofrekans (zaman makinası) kollar, bacaklar, bel çevresi, sıkılaşma uygulamalarda kullanılır.

Zamanı geriye alabilen etkin sonuçlara sahip olan Zaman Makinası; selülit tedavisi, bölgesel incelme, kol-karın-iç bacak sarkmalarında ve toparlamada kullanılır.

Artık gelişen teknoloji ile birlikte güzellik uğruna bıçak altına yatmak istemeyen, sosyal hayatından kopmak istemeyen kısacası ameliyatı tercih etmeyen kişiler için daha kısa zamanda sonuç veren uygulamalar çıktı. Bunun en son örneği de ‘Zaman Makinası’.

Zaman Makinası, vücutta gençleştirme etkisi yaratan en son ve yeni teknolojidir. Brera diyatermi odaklı radyofrekans ve ultrason teknolojisinin bir arada kullanıldığı, patentli özel bir anti aging sistemidir.

Sistem; bugüne kadar kullanılan ve kullanıcılardan geçer not almış uygulamaların etkinliğini artıran ve konforunu yükseltmeyi hedefleyen bir dizi yenilikler içerir.

Radyofrekans (Zaman Makinası) Kullanım Alanları
Selülit Tedavisi
Selülit; deri altındaki yağ sayı ve hacminde artış, cilt altı kas dokusu tonusunda azalma, cilt altı dokularda dolaşım bozukluğu ile kendini belli eden bir hastalıktır. Diyatermi odaklı RF teknolojisi ile yüzeysel cilt dokusuna zarar verilmeden ısı yardımı ile şekillenme sağlanır. Cilt altında deforme olmuş yağ dokusu eritilir, bölgenin kan akışını düzenlenir. Selülitteki bozulan kas yapısı ise diyatermi konstrafjksiyon teknolojisi ile tedavi edilir.

Bölgesel İncelme
Bölgesel incelme tedaviler için özel tasarlanmış odaklı kavitasyon sistemine de sahiptir. Yağ patlatma etkisi ile bölgesel incelmeyi sağlar. Aynı zamanda bölgede eritilen yağların lenfatik yolla atılması için bölgesel lenf yollarını uyaran yüksek yoğunluklu enerji akımı içerir.

Kol-Karın Sarkmalarında Toparlama
Sarkma tedavisi, sadece yağ dokusunu eritmeyip aynı zamanda cilt altı kan dolaşımını düzenleyen ve yeni kolejen oluşumunu sağlayan bir yöntemdir. Özellikle cerrahi tedavi olanağının düşük olduğu kol-iç bacak gibi bölgelerde maksimum toparlanma sağlar.

Videoyu Seyret

Videomuzu izleyerek işlem detaylarını ve nasıl uygulandığını görebilirsiniz.