Radyofrekans kollar, bacaklar, bel çevresi ve cilt gevşekliği tedavilerinde kullanılır.

Selülit tedavisi, bölgesel incelme, kol-karın-iç bacak sarkmalarında ve toparlamada tedavi amacıyla kullanılır.

Brera diyatermi, odaklı radyofrekans ve ultrason teknolojisinin bir arada kullanıldığı, patentli bir anti aging tedavisidir.

Radyofrekans Tedavisinin Kullanım Alanları
Selülit Tedavisi
Selülit; deri altındaki yağ sayı ve hacminde artış, cilt altı kas dokusu tonusunda azalma, cilt altı dokularda dolaşım bozukluğu ile kendini belli eden bir hastalıktır. Diyatermi odaklı RF teknolojisi ile yüzeysel cilt dokusuna zarar verilmeden ısı yardımı ile şekillenme sağlanır. Cilt altında deforme olmuş yağ dokusu eritilir, bölgenin kan akışını düzenlenir. Selülitteki bozulan kas yapısı ise diyatermi konstrafjksiyon teknolojisi ile tedavi edilir.

Bölgesel İncelme Tedavisi
Bölgesel incelme tedaviler için tasarlanmış odaklı kavitasyon sistemine de sahiptir. Yağ yakma etkisi ile bölgesel incelmeye destek sağlar. Aynı zamanda bölgede eritilen yağların lenfatik yolla atılması için bölgesel lenf yollarını uyaran yüksek yoğunluklu enerji akımı içerir.

Kol-Karın Sarkmaları Tedavisi
Sarkma tedavisi, sadece yağ dokusunu eritmeyip aynı zamanda cilt altı kan dolaşımını düzenleyen ve yeni kolejen oluşumunu destekleyen bir yöntemdir.
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Her girişimsel işlem risk taşır. Sonuçlar kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Her hastada aynı sonuç elde edilemeyebilir. Erken dönem sonuçları yanıltıcı olabilir. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Son Güncellenme Tarihi: 14.09.2023, Editör Ad/Soyad: Yasemin Savaş, Editör Telefon: 0533 349 56 88

Videoyu Seyret

Videomuzu izleyerek işlem detaylarını ve nasıl uygulandığını görebilirsiniz.