Ameliyatsız iple yüz germe işlemi çok daha doğal görünen sonuçlar yaratan düz ya da kılçıklı ameliyat iplikleri kullanılarak, iplerin kanül yardımıyla sarkan bölgelere yerleştirilerek askıya alınması yöntemidir.

Örümcek ağı estetiği, daha güvenli ve çabuk sonuçlar görebileceğiniz, özellikle sarkan yanak ve çene görüntüsü için oldukça etkili bir yöntemdir.

Yaşla beraber kemiklerde erime, kas yoğunluğunda azalma, yağ dokuda erime ve azalma, cilt dokuda kollajen ve elastin kayıpları yaşanır. Bu azalma ve kayıplar sonucunda sonucun da yaşlanma belirtileri daha da belirgin hale gelir sarkmalar başlar. Ciltte nem ve parlaklık kayıpları meydana gelir. Yüz bölgesindeki kırışıklar, kıvrımlar ve olukları oluşur ve yüz ovali bozulur.

Yüzdeki sarkma ve toparlanma için doğal bir yöntem olan sıvı ip uygulaması, yaşlılık belirtilerinin hızla düzeltilmesi ve vücudun kendi kendine doğal olarak kolajen uyarımını sağlaması ile daha fazla hacim görüntüsü oluşumunu kombine eder.

Sıvı ipin avantajı doğal bir görünüm, dolgu efekti yaratmadan kişinin kendi kolejinini uyararak meydana gelen bir toparlanma sürecinin olması ve hastanın hemen normal hayatına dönebiliyor olması.

Sıvı İp kalıcı mıdır?
İşlemin etkisi kişiden kişiye değişmekle birlikte 1-2 yıl sürüyor.

Uygulama yaklaşık 30-60 dakika sürer ve işlemin sonucu anında gözlemlenir. Ortalama bir seans sonucu, kişi 10 yaş daha genç bir görünüme sahip olabilir. Çok hafif bir morarma riski bulunmakla beraber uygulamadan 24-36 saat sonrasında tamamen doğal bir görünüme kavuşmuş olursunuz ve cerrahi uygulamada olduğu gibi sizi sosyal oramdan uzaklaştırmaz.
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Her girişimsel işlem risk taşır. Sonuçlar kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Her hastada aynı sonuç elde edilemeyebilir. Erken dönem sonuçları yanıltıcı olabilir. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Videoyu Seyret

Videomuzu izleyerek işlem detaylarını ve nasıl uygulandığını görebilirsiniz.