SIVI İP UYGULAMASI

» YÜZ UYGULAMALARI

SIVI İP UYGULAMASIYaşla beraber kemiklerde erime, kas yoğunluğunda azalma, yağ dokuda erime ve azalma, cilt dokuda kollajen ve elastin kayıpları yaşanır. Bu azalma ve kayıplar sonucunda sonucunda yaşlanma belirtileri daha da belirgin hale gelir sarkmalar başlar, ciltte nem ve parlaklık kayıpları meydana gelir, yüz bölgesindeki kırışıklar, kıvrımlar ve olukları oluşur ve yüz ovali bozulur.

Yüzdeki sarkma ve toparlanma için doğal bir yöntem olan sıvı ip uygulaması, yaşlılık belirtilerinin hızla düzeltilmesi ve vücudun kendi kendine doğal olarak kolajen uyarımını sağlaması ile daha fazla hacim görüntüsü oluşumunu kombine eder. Sıvı ipin avantajı doğal bir görünüm, dolgu efekti yaratmadan kişinin kendi kolejinini uyararak meydana gelen bir toparlanma sürecinin olması ve hastanın hemen normal hayatına dönebiliyor olması.

Sıvı İp, sarkma problemi olan elastikiyet kaybı olan ve doğallığından ödün vermek istemeyen herkese uygulanabilinir. Lifting etkisi, yüzde toparlanma, gençlik ve fresh bir etki yarattığı için erkeklerde de tercih edilen bir yöntem. İşlem tüm yüz bölgesine, boyun ve ellere yapılabilir.

İşlemin etkisi kişiden kişiye değişmekle birlikte 1-2 yıl sürüyor.

Dr. Yasemin Savaş'ın, Sıvı İp uygulamasını, Kanal D Ana Haber'de anlattığı videosunu seyretmek için buraya tıklayabilirsiniz.