Soğuk Radyofrekans, özellikle bölgesel yağlanmayı azaltır ve aynı zamanda deride sıkılaşma oluşturur.

İnfrared ışınları ile birleştirilen soğuk radyofrekans teknolojisi güçlü soğutma sistemi ile kişilerde herhangi bir kesi veya ameliyat izi oluşturmaksızın uygulanan bir yöntemdir. Rahat ve konforlu bir işlemdir.

İnfrared ışınları ile birleştirilen soğuk radyofrekans acı oluşmadan etkinin daha derine inmesini sağlar. Uygulama sırasında vücuda temas eden başlık -5 dereceye kadar soğutulmaktadır. Bu nedenle sıcağa bağlı deri yanıkları engellenmektedir.

İnfrared ışınları ile birleştirilen soğuk radyofrekans teknolojisi güçlü soğutma sistemi ile kişilerde herhangi bir kesi veya ameliyat izi oluşturmaksızın uygulanan bir yöntemdir.

Anestezi gerektirmeyen ve ağrısız bir yöntemdir. İşlem sırasında uygulanan soğuk ile istenilen derinliğe inilmekte ve istenilen seviyede yağlar eritilmektedir. İlk seanstan ortaya çıkan deride sıkılaşma ve toparlama oldukça şaşırtıcıdır. Vücut bölgesinde haftada 2-3 yapılan seanslarla anestezi gerektirmeden kişinin günlük yaşantısından ayırmadan ortalama 12-15 seans gerekmektedir. İleri yaşlarda deride hızlı toparlanma yaparken soğuk radyofrekans genç yaşlarda derinin sarkmasını önleyerek yaşlanmayı geciktirmektedir. Hastanın durumuna göre incelme ilk seans da 2-10 cm arasında olabilmektedir.

Soğuk Radyofrekans Avantajları
Radyofrekans yöntemi yıllardır kullanılan bir yöntem iken, soğuk radyo frekans ile yüz gençleştirmede ve bölgesel yağlanmanın azaltılmasında da daha hızlı etkinin çıkması sağlanır. Anestezi ve girişimsel bir işleme maruz kalmaması özellikle bölgesel yağlanmayı azaltırken aynı zamanda deride sıkılaşma oluşturması günlük yaşantıyı aksatmadan yapılması, rahat ve konforlu bir işlem olması soğuk radyofrekansını öne çıkarmaktadır.
  • Selülitlerde %80’e varan azalma.
  • Beden küçülme, sıkılaştırma ve vücut şekillendirme.
  • Yağ hücrelerinde metabolik parçalanması.
  • Kas ve eklem ağrılarının giderilmesi.

Videoyu Seyret

Videomuzu izleyerek işlem detaylarını ve nasıl uygulandığını görebilirsiniz.