Dr. Yasemin Savaş
Saç Ekimi

Dr. Yasemin Savaş tarafından kurulan Dr.Yasemin Savaş Kaliteli Yaşam Kliniği, kısa bir sürede sektörde büyük bir başarı elde ederek geniş bir hasta kitlesine sahip olmuştur. Büyüyen ve gelişen kliniğimiz, sektörü yakından takip ederek en son teknoloji cihaz ve ürünleri hastalar ile buluşturmuştur.

HOŞGELDİNİZ

Dr. Yasemin Savaş

Yaşlanma başta olmak üzere diğer etkenler, cildin eski görünümünü kaybetmesine ve deforme yaşanmasına sebep olmaktadır. Bu tür estetik şikayetlerin giderilmesi hususunda ise cerrahi işlem gerektirmeyen pek çok Kaliteli Yaşam bizler için; sağlıklı ve gençliği uzun süre koruyarak, her günü mutluluk ve keyifle karşılayabilmek demek.

Bu yaşam tarzı, genlerimiz ve çevresel faktörler kadar bunu isteyip uygulamamıza bağlı. Kliniğimizde; yaşam kalitenizi artıracak işlem ve tedavileri bilimin ve tıp etiğinin çerçevesinde uygulamaktayız. Hedefimiz, yolumuzun kesiştiği herkesin kendisinden memnun, yaşının iyisi bireyler olmasında pay sahibi olmak.

Yaşlanmaya bağlı hasarların yaşam kalitemizi bozmasına engel olmak ve bireylere hayatlarının tüm evrelerinde kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürmeleri için gereken bilimsel ve tıbbi desteği sağlamak amacıyla Kliniğimiz'de beden ve yüz güzelliğinizi şekillendirecek etkin uygulamalarla ideal sonuçlar elde edilmektedir.

  • YÜZ
  • VÜCUT
  • DOLGU
  • BAKIM
  • LAZER