Işık Maskesi (Led Maske) Tedavisi

UYGULAMA SÜRESİ : ~20 Dk. | SEANS : 5-10 Seans | KLİNİK : ATAŞEHİR, NİŞANTAŞI
Anasayfa Bakım Tedavileri Işık Maskesi (Led Maske) Tedavisi
Işık Maskesi Tedavisi
Led maske tedavisi her cilt bakımında cildin problemine göre uygulanabilen destekleyici tedavi yöntemidir. Akneli ciltlere, lekeli ciltlere, kuperözlü ciltlere tedavi amacıyla uygulanabilir. Isı ve radyasyon etkisi yoktur.

Yoğun bir anti-aging etkisi vardır. Kırışıklıkları tedavi etmede, sarkan yüz hatlarını desteklemede ve yüz hacmini koruma desteği sağlamak amacı ile tedavide tercih edilebilir.
Kırmızı Işık Tedavisi
Ciltte kolajen ve elastin üretimini çoğaltmada ve fibroblast aktivitesini hızlandırmada destek tedavi sağlar. Aynı zamanda, hücresel metabolizmayı artırmada, anti-aging için kılcal kan damarlarının güçlendirilmesinde ve cilt hücrelerine oksijen akışını artırmaya yönelik tedavide yardımcı olmayı hedefler.

Mavi Işık Tedavisi
Mavi ışık ciltte oluşmuş aknenin ve iltihaplı sivilcenin, yağlı cildin tedavisi için çalışır. Bakım tedavisi sonrasında sivilcelerin ve cildin rahatladığı gözlemlenebilir. Antibakteriyel, anti-enflamasyon, sebum salgısını inhibe etme ve anti-aging etkileri vardır. Geniş ve tıkanmış gözenekler ve cilt lekelerine neden olan ve bakterileri tedavi etmede destek sağlamayı hedefler.

Yeşil Işık Tedavisi
Yeşil ışık ciltte pigmentasyon kusurlarında, kılcal damarların duvarlarını güçlendirmede ve cilt yüzeyinde damarların görünmesinden dolayı kızarık görünen ciltleri yatıştırmada destek tedavi sağlayabilir. Cildin beslenmesine yardımcı olmayı hedefler.
* Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Her girişimsel işlem risk taşır. Sonuçlar kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Her hastada aynı sonuç elde edilemeyebilir. Erken dönem sonuçları yanıltıcı olabilir. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Son Güncellenme Tarihi: 18.08.2023, Editör Ad/Soyad: Yasemin Savaş, Editör Telefon: 0533 349 56 88