Kuruluk Tedavisi

» GENİTAL BÖLGE ESTETİĞİ

Kuruluk TedavisiGenital bölge estetiği, vajinal sıkılaşma - esnekliği arttırma, doku kolajenlerini yapılandırılma, yeterli olmayan vajinal sıvı tedavisinde, idrar tutamamalarda, vajinada iltihap önleme, vajinal kuruluğun azaltılmasında, vajen dokusunun yenilenmesi, genital bölgede renk koyulaştırmasında, renk açmak amacıyla yapılır.

Genital bölge estetiği ağrısız, anestezisiz, ameliyatsız, dikişsiz ve günübirlik olarak uygulanan bir yöntemdir. Cinsel ilişki esnasında sürtünme temas hissi artar. Uygulama sonrası vajenin iç ve dış çapı azalır, genital bölgenin dış görünümü yeniden normal anatomik şeklini alır.

Bu uygulama vajinal dokuyu gençleştirerek, yenileyerek ve kayganlığı sağlayarak, vajinal kuruluk ve tekrarlayan enfeksiyonlardan mustarip olan kadınların bu sorunlarının üstesinden gelmelerine yardımcı olur. Tedavi vajinal bölgenin bağışıklık sistemini güçlendirir, enfeksiyonlara karşı daha dirençli hale getirir ve vajinanın normal değerlerde PH seviyesini doğal olarak muhafaza etmesine imkan sağlar. Çok kısa sürede uygulandığından ve yan etkileri minimum olduğundan uygulama sonrası istirahat gerekmez.