Sıvı İp Tedavisi

UYGULAMA SÜRESİ : ~30-60 Dk. | SEANS : 1 Seans | KLİNİK : ATAŞEHİR, NİŞANTAŞI
Anasayfa Yüz Tedavileri Sıvı İp Tedavisi
Sıvı İp Tedavisi
Sıvı ip tedavisi, dolgu efekti yaratmadan kişinin kendi kolejinini uyararak meydana gelen bir toparlanma sürecinin olmasına yönelik tedavi sağlar.
Yaşla beraber kemiklerde erime, kas yoğunluğunda azalma, yağ dokuda erime ve azalma, cilt dokuda kollajen ve elastin kayıpları yaşanır. Bu azalma ve kayıplar sonucunda yaşlanma belirtileri belirgin hale gelir ve ciltte sarkmalar başlar. Ciltte nem kayıpları meydana gelir. Yüz bölgesindeki kırışıklar, kıvrımlar ve olukları oluşur ve yüz ovali bozulur.

Yüzdeki sarkma ve toparlanma için yapılan sıvı ip tedavisi, yaşlılık belirtilerinin tedavisi ve vücudun kendi kendine kolajen uyarımını sağlaması ile ciltte daha hacimli görüntü oluşumunu destekler.

Sıvı İp tedavisi kalıcı mıdır?
Tedavinin etkisi kişiden kişiye değişmekle birlikte 1-2 yıl sürmektedir.

Tedavi yaklaşık 30-60 dakika sürer. Yapılan işlem nedeniyle hafif morluk oluşabilir. Tedavi sonrası hasta normal hayatına devam edebilir.

Videoyu Seyret

Videomuzu izleyerek işlem detaylarını ve nasıl uygulandığını görebilirsiniz.
* Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Her girişimsel işlem risk taşır. Sonuçlar kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Her hastada aynı sonuç elde edilemeyebilir. Erken dönem sonuçları yanıltıcı olabilir. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Son Güncellenme Tarihi: 12.09.2023, Editör Ad/Soyad: Yasemin Savaş, Editör Telefon: 0533 349 56 88