Somon DNA

UYGULAMA SÜRESİ : ~15 Dk. | SEANS : ~2-4 Seans | KLİNİK : ATAŞEHİR, NİŞANTAŞI
Somon DNA
Somon DNA cildin yenilenmesini ve yeniden yapılandırılmasını sağlar. Cilt yapısını destekler ve güçlendirir, cildin nem dengesini düzenler. Kollajen ve elastin yapımını uyararak cildin sıkılığını, elastikiyetini ve parlaklığını arttırır.

Güneşin zararlı etkilerine karşı cildi korur. Pürüzsüz, sağlıklı görünen ve daha aydınlık bir cilde sahip olan kişi yepyeni bir ışıltı kazanır.
Somon DNA (Pi System) Somon DNA’sı, cilt yapısını destekler, güçlendirir ve derinlemesine cilt nemlenmesini sağlar. Cildin sıkılığını, elastikiyetini ve parlaklığını artırır. Etkin cilt yenilenmesi ve yapılandırılmasını sağlar. Pürüzsüz, sağlıklı görünen ve daha aydınlık bir cilde sahip olan kişi yepyeni bir ışıltı kazanır. İlk seanstan itibaren ciltteki etki anında görülür ve kademeli olarak her seanstan sonra artar. Bu tedavi tüm cilt tiplerine uygundur. Cinsiyet ve yaş fark etmeksizin herkes bu tedaviden faydalanabilir.

  • Cilt yapısının düzenlenmesinde,
  • Yüz, boyun - dekolte, el, dudak bölgelerinin yenilenmesi, onarımı ve gençleştirilmesinde,
  • Göz çevresinin aydınlatılması ve yeniden yapılandırılmasında (şişlik ve koyu halkaların giderilmesinde)
  • Hamilelik sırasında ve kilo alıp vermeler sonucunda oluşan çatlakların tedavisinde,
  • Hormonal saç dökülmesi tedavisinde,
  • Akne skarları tedavisinde,
  • İç kol ve dizden görülen sarkma ve çatlak tedavilerinde kullanılır.
Kullanıma hazır enjektörlerde bulunan somon DNA, ince uçlu iğneler yardımıyla, belli aralıklarla cilt altına enjekte edilir.

Somon DNA tedavisi 1-3 hafta aralıklarla 2-4 seans uygulanabilir.

Göz çevresi başta olmak üzere tüm yüz, boyun, dekolte ve saçlı deri en sık uygulama yapılan bölgelerdir. Ancak tüm vücutta rahatlıkla uygulanabilir.

Botulinum ve dolgu uygulamaları ile eş zamanlı yapılabilir. Çeşitli lazerler, radyofrekans gibi yöntemlerle bir arada kullanıldığında ise olumlu etkileri artacaktır.

İlk seanstan hemen sonra ciltteki etkileri fark edilir ve her seanstan sonra kademeli olarak artar. Ortalama 1 yıl boyunca etkinliğini korur.

Videoyu Seyret

Videomuzu izleyerek işlem detaylarını ve nasıl uygulandığını görebilirsiniz.
* Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Her girişimsel işlem risk taşır. Sonuçlar kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Her hastada aynı sonuç elde edilemeyebilir. Erken dönem sonuçları yanıltıcı olabilir. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.